Czym jest Nadajemy.pl?
Nadajemy.pl to platforma serwisów społecznościowych, dzięki której możesz stworzyć serwis o dowolnej tematyce, a następnie rozwijać go wraz ze znajomymi i innymi użytkownikami o podobnych zainteresowaniach.


Stwórz serwis społecznościowy wokół swoich zainteresowań!
  • Utwórz serwis o ulubionym gatunku muzyki, wykonawcy, miejscu, które jest Ci bliskie, hobby, polityce, sporcie lub na inny dowolny temat.
  • Załóż serwis dla rodziny, przyjaciół i znajomych, aby łatwiej pozostawać z nimi kontakcie.
  • Dziel się pasją! Stwórz serwis, dzięki któremu będziesz na bieżąco ze wszystkimi interesującymi Cię wydarzeniami.
Możesz stworzyć serwis na dowolny temat, który w całości będzie prowadzony i redagowany przez Ciebie oraz Twoich znajomych. Wraz z innymi użytkownikami będziesz mogł dodawać ciekawe informacje, interesujące wydarzenia do kalendarium, dyskutować na forum, dzielić się zdjęciami, prowadzić bloga, publikować własne artykuły, czy też zakładać grupy tematyczne.


Moderuj treść!

Treść dodawana do serwisu jest moderowana przez Ciebie . Jeżeli uznasz, że któryś artykuł lub wydarzenie z kalendarium nie powinno znaleźć się w serwisie możesz szybko je usunąć. Możesz także uaktywnić moderację - wówczas wszystkie treści, przed dodaniem, będą musiały być zaakceptowane przez Ciebie. Możesz również dodać innych moderatorów do serwisu, którzy pomogą Ci w administracji.

Nadajemy.pl pozwala na tworzenie zarówno społeczności otwartych, czyli takich do których dołączyć i współtworzyć może każdy, jak i społeczności zamkniętych, gdzie dołączyć mogą tylko osoby zaakceptowane przez administratora (lub administratorów).

  • dodawaj ciekawe informacje i aktualności na interesujące Cię tematy,
  • wrzucaj interesujące wydarzenia do kalendarium,
  • pisz własne artykuły, dyskutuj na forum,
  • poznaj nowe osoby o podobnych zainteresowaniach,
  • oceniaj i komentuj treści dodane przez innych użytkowników,
  • poprostu nadawaj!


Poznaj inne osoby o podobnych zainteresowaniach!
Dzięki Nadajemy.pl możesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz pozostawać z nimi w kontakcie.

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość dołączania do interesujących ich społeczności, dodawania do nich artykułów, niusów, fotek, ogłoszeń, wydarzeń do kalendarium, mogą także prowadzić własnego bloga i zakładać tematyczne grupy. Ponadto każdy może oceniać i komentować treści zamieszczane przez inne osoby, rozbudowywać swój profil, nawiązywać nowe kontakty, oraz dyskutować z innymi użytkownikami. Do serwisów możesz dodawać teksty, zdjęcia, a także filmy z YouTube.

100% zawartości serwisu pochodzi od Was!


Daj się poznać i ocenić!
Rejestrując się w serwisie możesz utworzyć własny profil i zamieścić informacje o sobie, wgrać zdjęcia oraz dodać znajomych do swoich kontaktów. Inni użytkownicy mogą zaś oceniać i komentować Twój profil, a także treści przez Ciebie dodane.

Pokaż co lubisz i co Cię interesuje!

Gdy zainteresuje Cię jakiś artykuł, blog, czy też wydarzenie w kalendarium, możesz dodać je do ulubionych / polecanych / obserwowanych. Polecane treści pojawią się w Twoim profilu, dzięki czemu inni użytkownicy będą mogli zobaczyć najciekawsze treści oraz dowiedzieć się co interesuje Cię w danym momencie. Dodatkowo jeśli obserwujesz wydarzenie z kalendarium, przyślemy Ci przypomnienie, tak abyś o nim nie zapomniał/a.


Zobacz też najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ).

Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Blog Nadajemy.pl
2010-04-15 12:43:30
 
Oficjalny start serwisu
Uruchamiamy testowy serwis dla szerokiej publiczności! Od dziś każdy może zarejestrować się na Nadajemy.pl i utworzyć własną społeczność, do...
wszystkie wpisy

Zaproś znajomych, aby również dołączyli do tego serwisu!    


Masz do nas pytanie?
Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub wysyłając bezpośrednio emaila.

Jeżeli masz z czymś problem, zachęcamy do zapoznania się z działem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi (FAQ).


Jesteś zainteresowany reklamą?
W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę reklamy online, w tym także reklamę targetowaną. W celu uzyskania pełnej oferty reklamowej prosimy o kontakt z działem reklamy.